Aicinām uz tirdziņu VDMV MARKA

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola aicina savos kalendāros atzīmēt 8. decembri un minētajā datumā no plkst.10.00 līdz 13.00 ierasties skolā (Purva ielā 12) uz ikgadējo pirmssvētku tirdziņu, lai iegādātos dāvanas Ziemassvētkiem un jauki pavadītu laiku kopā ar ģimeni.

Tirdziņā, kā ieraksts, būs arī darbnīca – šoreiz katram apmeklētājam būs iespēja sev radīt vienu tuneļšalli, lai kaklam silti. Varēs iegādāties kartītes, kalendārus, koka trauciņus, auduma maisiņus un citus auduma izstrādājumus, u.c. produktus. Pasākuma apmeklētājiem esam ieplānojuši arī pārsteigumus.

Jāpiebilst, ka, gatavojoties tirdziņam, vidusskolēni dibina skolēnu mācību uzņēmumus – apgūst prasmes uzņēmējdarbībā. Šogad bijušas vairākas aktivitātes, kas sekmējušas audzēkņu zināšanas un pieredzi produktu radīšanā, piemēram, hakatons, ko organizēja Vidzemes uzņemējdarbības centrs, un projekts "Diena ar dizaina nozares profesionāļiem". Arī liels ir priekšmetu skolotāju ieguldījums, kuri pastiprināti veicina dizaina domāšanu.

Tirdziņš šogad notiks jau sesto gadu, tā kā tas ir kļuvis par skolas dzīves neatņemamu tradīciju, ko lolojam un, ar kuru lepojamies!

 

Informāciju sagatavoja: Gita Dukure, VDMV mākslas projektu vadītāja

Plakāts: Kristīne Zemļicka-Brālēna

Plakāts: Kristīne Zemļicka-Brālēna