Aizvadīts VDMV MARKA tirdziņš

8.12. skolā norisinājās ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš “VDMV MARKA”, kas notika jau sesto gadu. Tajā, kā ieraksts, bija iespēja iegādāties audzēkņu un pedagogu radītos produktus īpaši šim notikumam. Kā arī ikviens apmeklētājs varēja piedalīties darbnīcā – tuneļšalle. Savukārt mazākie, par godu nākamajam gadam – ķīniešu horoskopa cūkas gadam, veidoja origami sivēnus, krāsoja rukšus. Pasākuma dalībnieku ausis priecēja Valmieras Mūzikas skolas audzēkņu koncerts, skolotājas Airas Rulles vadībā.

Jāpiebilst, ka, gatavojoties tirdziņam, vidusskolēni dibināja skolēnu mācību uzņēmumus – apguva prasmes uzņēmējdarbībā. Šogad bijušas vairākas aktivitātes, kas sekmēja audzēkņu zināšanas un pieredzi produktu radīšanā, piemēram, hakatons, ko organizēja Vidzemes uzņemējdarbības centrs, un projekts "Diena ar dizaina nozares profesionāļiem". Arī liels ir priekšmetu skolotāju ieguldījums, kuri pastiprināti veicina dizaina domāšanu.

Vairāk foto no pasākuma, kas raksturo notikušo, pieejamas šeit (Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā) un te ("Valmieras Ziņas" portālā), kā arī skolas Instagram kontā @vmvskola.

 

Informāciju sagatavoja: Gita Dukure, VDMV mākslas projektu vadītāja

Foto: Ilze Ērgle-Vanaga (3. klašu audzēkņu radītie dāvanu iesaiņošanas papīri)

Foto: Ilze Ērgle-Vanaga