Glezniecības meistarklase ar Alekseju Naumovu

10. jūnijā pēc plkst.12 VDMV audzēkņi kopā ar lielisko gleznotāju, LMA glezniecības katedras profesoru Alekseju Naumovu dosies pilsētvidē, lai iepazītu gleznotāju, viņa darba stilu, kā arī iedvesmotos un gleznotu Valmieras ainavas.

Šāda iespēja tikties ar mākslinieku ir pateicoties Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajai Vidzemes kultūras programmai 2019, kurā, Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātajā konkursā, skola iesniedza projektu “dizains 2”. Projekta mērķis ir spēcināt VMDV apgūstamās kultūrizglītības kvalitāti. Lai īstenotu mērķi ir pieaicināti dažādu nozaru profesionāļi (lielākoties mākslas un dizaina), izvērtējot katra iespējamo pienesumu un tā atbilstību mērķauditorijai – VMDV audzēkņiem un skolā apgūstamajām programmām. Jāņem vērā, ka visi audzēkņi skolā apgūst gleznošanu.

Glezniecības meistarklase kopā ar Alekseju Naumovu būs pirmā aktivitāte šī projekta ietvaros. Oktobrī ieplānotas nodarbības kopā ar Lieni Jākobsoni (LMA pasniedzēja/ pētniece/ vada dizaina un arhitektūras studiju “Sampling”), Maiju Rozenfeldi (LMA Funkcionālā dizaina katedras vadītāja/ docente/ praktizējoša nozares profesionāle) un Valteru Jonātu (reklāmas aģentūras SIA “McCann Rīga” radošais direktors un līdzīpašnieks).

 

Informāciju sagatavoja: Gita Dukure, VDMV mākslas projektu vadītāja

Foto: no A. Naumova izstādes “Nebeidzamā ainava” afišas

A. Naumovs
Publicitātes logo