Konkurss “Mākslas dārzs”

Mākslas mēneša ietvaros Valmieras Mākslas vidusskolā norisinājās konkurss “Mākslas dārzs” vispārizglītojošo skolu 9.un 12. klašu skolēniem. Skolēni mājās bija sagatavojuši pašu fotografētas dabas elementu, ritmu un kontrastu attēlojošas fotogrāfijas, no kurām konkursa gaitā veidoja foto kolāžu.  Valmieras Mākslas vidusskola šādu konkursu rīko pirmo reizi.  Šajā vēsturiskajā notikumā piedalījās 17 skolēni no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Mazsalacas vidusskolas, Jaunburtnieku pamatskolas, Kocēnu pamatskolas un Kauguru pamatskolas. Dalībnieki tika sirsnīgi sagaidīti ar mīļu dāvanu -   skolā grafikas darbnīcā sagatavotām mapītēm “Mākslas dārzs”.

Varam droši apgalvot, ka visi konkursa dalībnieki jau ir uzvarētāji, jo uzdrošinājās piedalīties šādā jaunā Valmieras Mākslas vidusskolas rīkotā pasākumā. Visi dalībnieki un viņu pedagogi maijā tiks aicināti ar jauno, krāsaino autobusu doties uz Rīgu, kur apmeklēs Latvijas Mākslas akadēmiju, Latvijas Nacionālo Mākslas muzeju un dažādas mākslas izstādes.

29. aprīlī 10:00 visi interesenti tiek aicināti uz atvērto durvju dienu Valmieras Mākslas vidusskolā, līdzi ņemot T-kreklu apdrukāšanai.

Ineta Martinsone

Valmieras Mākslas vidusskolas

Mākslas projektu vadītāja, skolotāja

 

Konkursa rezultāti skatāmi šeit -   KONKURSA REZULTĀTI
 

Konkurss “Mākslas dārzs”
Konkurss “Mākslas dārzs”
Konkurss “Mākslas dārzs”
Konkurss “Mākslas dārzs”