VMV MARKA

Valmieras Mākslas vidusskola šī gada 9. decembrī plkst.10:00 aicina apmeklēt audzēkņu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņu VMV MARKA. Šis gads ir īpašs, jo ir jubilejas gads, proti, tirdziņš notiks jau piekto reizi un apmeklētājus pārsteigsim ar Ziemassvētkiem raksturīgām smaržām un muzikālu pārsteigumu.

Šogad Ziemassvētku tirdziņā būs iespējams iegādāties gan apsveikumu kartiņas, dizaina dāvanu maisiņus un kārbas, kā arī mākslinieciski noformētus rotājumus un dāvanas tuviniekiem svētkos, piemēram, apgleznotus porcelāna traukus, koka dizaina dekorus un rokām darinātus kosmētiskos līdzekļus. Apmeklētājiem būs iespēja arī pašiem līdzdarboties un profesionāļu vadībā, darināt īpašas sava dizaina dāvanu kastītes.

Priecājamies, ka līdz ar jubilejas gadu, arī esam sasnieguši lielāko dibināto skolēnu mācību uzņēmumu skaitu. Šis process tiek organizēts sadarbībā ar “Junior Achievement Latvia” un veicina audzēkņus domāt par to kā veiksmīgi virzīt savus produktus tirgū, tāpēc aicinām atbalstīt jauniešus un apmeklēt pasākumu.

VMV MARKA ir mākslā un dizainā balstīts, reizi gadā notiekošs pasākums, kas ik gadu pilnveidojas, analizējot līdzšinējo darbību un pamazām veidojot savu seju, tā piesaistot arvien jaunus interesentus.

                                                                                        Māklsas projektu vadītāja Laima Engere

VMV MARKA