2. vieta "LDS balva 2018" skolu konkursā

Pagājušās nedēļas izskaņā norisinājās konkurss Latvijas Dizaineru savienības balva 2018. Skolu konkursā tika vērtēti darbi interjera dizainā, lietu, vides un saziņas dizainā. 

Skolu konkursa kategorijā Saziņas dizains 2. vietu/ Atzinību ieguva mūsu skolas absolvente Agnese Ieva Tīrone ar izstrādāto kvalifikācijas darbu vērotājs. Kvalifikācijas darba vadītāja - skolotāja Kristīne Zemļicka-Brālēna. Sveicam un lepojamies!

Agneses kvalifikācijas darbā izstrādāja aktivitātes piedāvājumu dabā (radīja 5 dažādas caurspīdīgas ainavu kartītes ar koordinātām, kas katra atrodas citā vietā; punktus/ vietas attēloja uz auduma maisiņa, kurā glabājas kartītes; izveidoja aploksnes kartītēm) Valmierā, Mākslinieku iela 2 apkārtnē. Darba mērķis ir uzsvērt, cik svarīgi darba dienā ir ievērot pārtraukumus, lai atpūstos un iedvesmotos jauniem darbiem. Šī aktivitāte mudina vērot apkārtni un pamanīt vairāk, kā labs atelpas brīdis dabā starp darba dienas stundām.  

Iepazīties ar konkursa darbiem un to autoriem, kā katru gadu, varēja ikgadējā dizaina izstādē DesignIsle 2018 no 5. līdz 7. oktobrim Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 izstāžu zālē Ķīpsalā.

VDMV Mākslas projektu vadītāja Gita Dukure

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Agneses Ievas Tīrones planšete