Atvērtās durvis

21. aprīlī, sestdien, no plkst.11.00 līdz 14.00 skolā būs “Atvērtās durvis”, uz kurām aicināti gan bērni un jaunieši, gan viņu vecāki.

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar skolu un tās piedāvātajām izglītības programmām. Bērni un jaunieši varēs radoši darboties grāmatiņu veidošanas darbnīcā. Būs skatāmas vairākas izstādes: 1. semestra darbu izstāde visās izglītības programmās un priekšmetos, kas atspoguļo mācību procesu; Izstāde "Mana mazā grāmatiņa”, kurā tiks eksponēti skolas audzēkņu šī gada Valsts konkursa (Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem) 1. kārtas darbi – ilustrētas dzejas grāmatiņas; Vidusskolas audzēkņu darbu izstāde “Burts. Vārds. Dzimšana”, kas tapusi par godu Latvijas simtgadei; Starptautiskā Saldus mākslas plenēra 2017. dalībnieku darbi.


Šobrīd skolā iespējams apgūt trīs profesionālās vidējās izglītības četru gadu programmas – reklāmas dizains, interjera dizains un apģērbu dizains, jauniešiem ar iegūtu pamatizglītību. Kā arī četras divu gadu programmas – interjera dizains, apģērbu dizains, foto dizains un metāla izstrādājumu dizains, ar iegūtu vidējo izglītību. Vēl skola piedāvā profesionālās ievirzes izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla” gan pamatskolas, gan vidusskolas vecuma bērniem un jauniešiem, un mākslas kursus dažāda vecuma valmieriešiem, vidzemniekiem. Piemēram, sadarbībā ar biedrību “Vidzemes mākslas izglītības attīstības centru”, skola pašlaik organizē trīs mēnešu kursus pieaugušajiem.

Atvērtās durvis