Audzēkņu sasniegumi sportā

Šā gada 17. decembrī jau 15. gadu pēc kārtas norisinājās svara stieņa spiešanas sacensības starp skolām. Mūsu skola piedalās jau otro reizi, taču šis gads ir bijis īpaši veiksmīgs Valmieras Mākslas vidusskolai. Mūsu skolu pārstāvēja 5 cilvēku liela komanda (Juta Gargurne, Arvita Kļaviņa, Kristaps Bormanis, Ainārs Dailide un Kristers Pulle). 1. vietu meiteņu konkurencē ieguva Juta Gargurne, taču otro vietu Arvita Kļaviņa.  Kategorijā līdz 66 kg 3. vietu ieguva Kristers Pulle. Sīvā cīņā kategorijā – 74 kg 6. vietu ieguva Ainārs Dailide. Un kategorijā – 84 kg tikai nedaudz atpaliekot no konkurenta, 4. vietā ierindojās Kristaps Bormanis. Kopvērtējumā starp 8 skolām, atpaliekot tikai par nieka 2 punktiem no 1. vietas , Valmieras Mākslas skola ierindojās godpilnajā 2. vietā! Paldies komandai par skolas vārda popularizēšanu, jauki redzēt ka mākslinieki spēj savu vārdu nest arī sportā!

                                                                                                                  J.Gargurne

 

 


 

foto-J.Gargurne
foto-J.Gargurne
foto-J.Gargurne
foto-J.Gargurne