Dizaina skicēšanas darbnīca Nr.1

Sākoties 2.semestrim, 3.un 4.kursa audzēkņiem bija iespēja piedalīties dizaina skicēšanas meistarklasē, kuru vadīja mūsu skolas jaunā skolotāja Karīna Vītiņa. Industriālo dizainu Karīna mācījusies Austrijā Linz Kunst Universitātē pie pasniedzēja Mr.Sheer, kur apguvusi dizaina skicēšanu. Jāteic, ka Karīna savulaik mācījusies mūsu skolā un šogad viņa pabeigs LMA Funkcionālā dizaina nodaļu un iegūs maģistra grādu. Savukārt Mr.Sheer ir bijis Philips kompānijas dizaineris.

Meistarklasē audzēkņi sāka iepazīties ar industriālā dizaina skicēšanas paņēmieniem, materiāliem un veidiem, kā iemācīties attēlot savu ideju, ņemot vērā starptautiskos dizaina skicēšanas standartus.

Arī turpmāk tiks organizētas šādas meistarklases, kurās, kā saka Karīna, – apgūstamā vēl esot ļoti daudz.


VDMV zīm., glezn. met. apv. vad. Gija Karāne

Foto: Gija Karāne

Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne
Foto: GIja Karāne