MĀKSLAS GARDĒDIS

“Mākslas dienu 2016 “ ietvaros Valmieras pilsētas  skolu izglītojamo  komandas veidoja radošos darbus  konkursam “Mākslas Gardēdis”.

Konkurss tika organizēts ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu radošumu un izpratni par telpiska objekta veidošanu, kā arī dot savu pienesumu Mākslas dienu 2016 programmai.

Katrai dalībnieku grupai līdz 2016. gada 15. aprīlim bija uzdevums izveidot telpisku objektu par tēmu “Mākslas Gardēdis”.

Visi “Mākslas Gardēži” sākotnēji tika eksponēti Valmieras Mākslas vidusskolas galerijā “K2  ”, kur kā pirmie 16. aprīlī tos varēja aplūkot Valmieras Mākslas vidusskolas Atvērto Durvju dienu interesenti un viesi - skolotāji no Vīlandes Mākslas vidusskolas.

Sākot ar 18. aprīli radošie darbi ir apskatāmi t/c “Valleta”. Visus darbus vērtēja kompetenta žūrija, un rezultātā katram “Mākslas gardēdim” ir piešķirta sava nominācija.

Paldies visiem radošajiem darbu autoriem un viņu skolotājiem.

Ar lepnumu paziņojam iegūtās nominācijas:

Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” komandai par darbiem “Maskas” tiek piešķirta nominācija “Nakts dzīres”. Paldies skolotājai E.Brempelei.

Valmieras Viestura vidusskolas komandai par darbu “Burvju ota mums ir dota…” tiek piešķirta nominācija “Zviedru galds”. Paldies skolotājai A. Gartmanei.

Valmieras Viestura vidusskolas komandai par darbu “Piena programma Mākslas gardēžiem” tiek piešķirta nominācija “Brokastis”. Paldies skolotājai D. Stalšānei.

Valmieras Mākslas vidusskolas komandai par darbu “Nejaušais skaistums” tiek piešķirta nominācija “Launags”. Paldies skolotājai K. Zemļickai – Brālēnai.

Valmieras Mākslas vidusskolas komandai par darbu “Jaunā mākslinieka delikatese” tiek piešķirta nominācija “Diēta”. Paldies skolotājai D. Arājai.

Valmieras Mākslas vidusskolas komandai par darbu “Dreifējošās rozīnes” tiek piešķirta nominācija “Našķis”. Paldies skolotājam A.Benužam.

Valmieras Mākslas vidusskolas komandai par darbu “Bērnības garša” tiek piešķirta nominācija “Deserts”. Paldies skolotājām M. Nadziņai un S. Melnūdrei.

Valmieras Mākslas vidusskolas komandai par darbu “Siļķe kažokā” tiek piešķirta nominācija “Pēcsvētku salāti”. Paldies skolotājai I.Perovai.

Valmieras Mākslas vidusskolas komandai par darbu “Kanibāla pikantās vakariņas” tiek piešķirta nominācija “Pikniks”. Paldies  Valmieras Mākslas vidusskolas skolotājam un direktoram E. Bogdānam.

Valmieras Tehnikuma komandas konkursā piedalās ar īpašiem, gardiem pārsteigumiem visiem dalībniekiem –  pašu gatavotām tortēm, kas tiks pasniegtas kā balvas pārējiem “Mākslas Gardēža” dalībniekiem. Paldies Valmieras Tehnikuma skolotājiem.

Mākslas darbi t/c “Valleta” pavasarīgās noskaņās apskatāmi ikvienam interesentam. Nāciet un baudiet!

Ineta Martinsone

Valmieras Mākslas vidusskola

Projektu vadītāja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sk. M.Nadziņas un S.Melnūdres komandas darbs
Sk. K.Zemļickas komandas darbs
Sk. A.Benuža komandas darbs
Sk. I.Andersones un E.Bogdāna komandas darbs
Valmieras tehnikuma komanda
Balvu pasniegšana
Saldais auto aizbrauca uz JC "Vinda"
Balvu saņem sk. E.Brempele
Balvu saņem Valmieras Viestura vidusskolas skolotājas A.gartmane un D.Stalšānes komandas
Balvu saņem sk. I.Perovas komanda
Balvu saņem sk. M.Nadziņas komanda
Balvu saņem sk. K.Zemļickas-Brālēnas komanda
Balvu saņem sk. I.Andersones un E.Bogdāna komanda
Saldās alvas