Sasniegumi valsts konkursā

Latvijas izglītības iestāžu profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina izglītības programmu  audzēkņu valsts konkurss šogad norisinājās 16. un 17. februārī Profesionālās izglītības kompetenču centrā "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola".  Konkursā piedalījās audzēkņi no vienpadsmit izglītības iestādēm. Valmieras Mākslas vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja audzēkņi, kuru darbi, kas tapa projektu nedēļas laikā, tika novērtēti visaugstāk.  Jaunākajā grupā startēja Kitija Berga (Apģērbu dizains 1.b kurss) un Marta Ozola (Interjera dizains 2. kurss). Vecāko kursu audzēkņu konkurencē cīnijās Agnese Ieva Tīrone (Reklāmas dizains 3. kurss) un Rūta Kristena Bukava (Reklāmas dizains 4. kurss).

Konkursa dalībnieku uzdevums : no gofrētā kartona  maketēt traukus, izmantojot sazobes principu. Konkursa uzdevuma ietvaros jaunākās grupas audzēkņiem bija jākonstruē un jāmaketē  trauks 21 valriekstam, vecākās grupas dalībniekiem – paplāte 3 apelsīniem.

Konkursa darbus  un iesniegtos mājas darbus vērtēja žūrija - dizaineri Liene Jākobsone, Mareks Birznieks, Aina Mālmeistere . Tika pievērsta uzmanību gan radošam un asprātīgam uzdevuma risinājumam, gan objektu funkcionalitātei un izpildījuma kvalitātei.

Ar satraukumu tika gaidīti rezultāti. Prieks, ka Valmieras Mākslas vidusskolas vārds izskanēja laureātu vidū: 2. vietas diplomu par mājas darbu ieguva Kitija Berga, atzinību par mājas darbu saņēma Agnese Ieva Tīrone. Agnesei arī atzinība par konkursa darbu! Apsveicam!

Paldies par piedalīšanos, uzcītību un centību visām dalībniecēm!

Paldies arī skolas  pedagogiem, kas vadīja, mudināja, pavadīja un juta līdz.

 Konkursa dalībnieku darbi vienu nedēļu - no š.g. 20. februāra līdz 25. februārim apskatāmi izstādē “Saliktenis” PIKC Rīgas Diziana un mākslas vidusskolas izstāžu zālē K.Valdemāra ielā 139 Rīgā.

                                                                                                  Sk. I.Perova


p.s. vēl vairāk foto no pasākuma ( fotogrāfs - Rūta Kristena Bukava)  var skatīt http://www.vmv.lv/vidusskola/galerija

 

Valsts konkursa dalībnieces. Foto sk. I.Cālīte
Konkursa darbs.  Foto sk. I.Cālīte
Konkursa darbs. Foto sk. I.Cālīte
Konkursa darbs. Foto sk. I.Cālīte